Czynniki makroekonomiczne i inwestycje odtworzeniowe

Funkcja stabilizacyjna

Funkcja stabilizacyjna

Post by relatedRelated post

Studiuj ekonomię – kierunek z przyszłością

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku, który chciałbyś studiować? Jeżeli matematyka nie stanowi dla ciebie problemu i dodatkowo interesujesz się analizą aspektów społecznych i gospodarczych społecznych to zastanów się nad wyborem studiów ekonomicznych.

PROGRAM STUDIÓW
Zawód ekonomisty cechuje uniwersalność. Wiedza z zakresu ekonomii przydatna jest wszędzie tam, gdzie zarządza się finansami czy dobrami materialnymi. Podstawowymi przedmiotami, z którymi się zmierzysz na studiach są rachunkowość i statystyka, analiza ekonomiczna oraz matematyka. Studia na ekonomii to również ogólnohumanistyczną wiedza o charakterze interdyscyplinarnym, która poszerzy twoją wiedzę ekonomiczną o pojęcia z zakresu historii gospodarczej, socjologii oraz polityki.

ZATRUDNIENIE PO STUDIACH
Ekonomia to kierunek, który od lat cieszy się dużą popularnością wśród kandydatów na studia. Współcześnie rynek pracy potrzebuje wykształconych ekonomistów więc po skończonych studiach będziesz miał szansę na atrakcyjne zatrudnienie w różnego rodzaju sektorach gospodarczych np. w banku, firmach ubezpieczeniowych, różnego rodzaju organizacjach pożytku publicznego, urzędach skarbowych a także w biurach projektowych i firmach konsultingowych.

Zobacz także pozostałe artykuły:

Funkcja stabilizacyjna
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)
About